Strony internetowe

Nowoczesna strona internetowa – najlepsza wizytówka Twojej firmy

Szukasz kogoś, kto stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową?

Strona www Twojej firmy od dawna nie wygląda tak, jak powinna i wymaga całkowitego odświeżenia?

A może zależy Ci na tym, aby ktoś zajął się opieką nad Twoją stroną, aby była na bieżąco aktualizowana?

Jeśli tak, to doskonale trafiłeś!

 

Strona internetowa Twojej firmy to nie tylko najważniejsza wizytówka w sieci, ale też świetny sposób na dotarcie do wielu nowych klientów. Wyobraź sobie, że każdego dnia wiele osób poszukuje w internecie firmy, która świadczy dokładnie takie usługi, jakie Ty wykonujesz. Jeśli trafią one na Twoją stronę www, jest ogromna szansa na to, że zdecydują się na skorzystanie właśnie z Twoich usług. A jeśli dodatkowo strona internetowa będzie nowoczesna, przejrzysta i zaprojektowana w taki sposób, aby zachęcić jak największe grono użytkowników, przełoży się to na sukces Twojej firmy. A przy okazji wyróżnisz się na tle konkurencji!

Projektowanie stron internetowych – powiedz mi, czego oczekujesz

 

Czym powinna charakteryzować się dobra strona internetowa firmy? Musi być przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana, stworzona w oparciu o nowoczesne standardy, a przy tym powinna zawierać atrakcyjne grafiki i jasne informacje na temat Twojej oferty. Dobrym pomysłem jest wyposażenie firmy w funkcjonalności, które będą wyjściem naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – a przy tym sprawią, że korzystanie ze strony będzie łatwe i przyjemne.

 

W jaki sposób będzie powstawała Twoja nowa strona internetowa? Na początku powiedz mi, czego dokładnie potrzebujesz, jakie są Twoje oczekiwania i jakie strony internetowa najbardziej Ci się podobają. Następnie ja przygotuję dla Ciebie propozycje rozwiązań, które będą spełniały najwyższe standardy, a przy tym będą doskonale dopasowane do profilu Twojej działalności. Kiedy zaakceptujesz projekt, przystąpię do tworzenia strony internetowej dla Twojej firmy. A Ty już niebawem będziesz mógł cieszyć się rosnącym gronem nowych klientów!

Tworzenie stron www dla firm – indywidualne rozwiązania dla Ciebie

 

Nie stosuję szablonowych rozwiązań – w przypadku każdego klienta staram się stworzyć stronę www, która będzie niepowtarzalna i funkcjonalna. Charakter strony internetowej powinien zostać dopasowany nie tylko do profilu Twojej działalności, ale też do kultury organizacji czy do sposobu, w jaki Twoja firma komunikuje się z klientami. Nowoczesna identyfikacja wizualna z pewnością zostanie doceniona przez osoby, które odwiedzą Twoją stronę!

 

Mogę zaproponować Ci stworzenie strony na podstawie projektu, który posiadasz – z wykorzystaniem Twoich zdjęć, opisów czy innych elementów. Oferuję także tworzenie stron www na gotowych szablonach – dotyczy to zarówno stron, jak i sklepów internetowych. Dla szczególnie wymagających klientów mogę natomiast przygotować indywidualne, autorskie rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma jeszcze lepiej wyróżni się na tle konkurencji.

 

Na co dzień współpracuje z doświadczonym fotografem, a także z copywriterem. Dzięki temu mogę stworzyć Twoją stronę od A do Z, a także uzupełnić ją o profesjonalnie wykonane zdjęcia czy o angażujące treści, które przełożą się na sukces Twojej firmy. Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziesz musiał się o nic martwić, a już niebawem Twoja strona internetowa będzie gotowa!

Utrzymanie stron internetowych – postaw na profesjonalną opiekę

 

Oferuję nie tworzenie stron www w oparciu o najwyższe standardy, ale też profesjonalną opiekę nad stroną i jej utrzymanie. Świat internetu nieustannie się zmienia, podobnie jak oczekiwania użytkowników – właśnie dlatego tak ważne jest, aby strona internetowa była nowoczesna i stworzona w sposób, który pozwoli na jej aktualizację. Jedną z najważniejszych cech dobrej strony internetowej jest możliwość jej modyfikacji i stałego dopasowywania jej do aktualnych trendów. Dzięki temu strona www będzie „na czasie” przez kolejne lata.

 

Co obejmuje opieka nad stroną internetową? Strona www wymaga nieustannej pracy, dlatego – decydując się na współpracę ze mną – możesz liczyć między innymi na regularną aktualizację kodu, monitoring aplikacji www, a także na natychmiastowe reakcje w przypadku ataków hakerskich – a do takich dochodzi w sieci naprawdę często. Dodatkowo zadbam o to, aby strona spełniała wszelkie standardy bezpieczeństwa, w szczególności jeśli chodzi o dane użytkowników, a także by wszelkie certyfikaty były aktualne.

 

Możesz również liczyć na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, monitorowanie działania strony i aplikacji, na optymalizację serwera, a także na stały backup, w tym na archiwizację kodu i bazy danych. Od czasu do czasu zaproponują Ci również wprowadzenie na stronę www nowych rozwiązań, które zostaną wprowadzone na rynek. Dzięki temu Twoja strona przez cały czas będzie aktualna, nowoczesna i przyjazna dla użytkowników!

Porozmawiajmy! Powiedz mi, jakiej strony www potrzebujesz!

 

Nie czekaj – skontaktuj się ze mną jeszcze dzisiaj i opowiedz mi o tym, jak powinna wyglądać Twoja nowa strona www. A może chcesz, żebym stworzył dla Ciebie propozycję strony internetowej? Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób, a już niebawem będzie mogli przystąpić do działania. Dzięki temu już niebawem Twoja firma zyska nowoczesną stronę www, która przyciągnie szerokie grono klientów i pozwoli Ci odnieść sukces!